Фасетирано Тиркизно Мурано Стакло
Фасетирано Тиркизно Мурано Стакло
Фасетирано Тиркизно Мурано Стакло
Фасетирано Тиркизно Мурано Стакло

Фасетирано Тиркизно Мурано Стакло

Шифра на артикал: 791655
Barkod: 5700302438239
Украсете ја Вашата белегзија со овој прекрасен приврзок од Мурано Стакло. Фасетираните агли на стаклото ја доловуваат светлината од секој агол, давајќи и морски блесок на Вашата алка. Спојте го со останатите омилени приврзоци од колекцијата за да го освежите Вашиот стил во боите на морето.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Стакло
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Украсете ја Вашата белегзија со овој прекрасен приврзок од Мурано Стакло. Фасетираните агли на стаклото ја доловуваат светлината од секој агол, давајќи и морски блесок на Вашата алка. Спојте го со останатите омилени приврзоци од колекцијата за да го освежите Вашиот стил во боите на морето.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата храброст со висечкиот приврзок Pandora кругови. Овој приврзок со Pand...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799489C01
Приврзокот Паве и лого ќе направи твоите секојдневни комбинации да заблескаат. Рачно до...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789004C01
Нурни во совршената тиркизна вода и истражи ги чудата на длабочините со приврзокот Свет...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Инспириран од суштествата од морските длабочини, овој висечки приврзок со морска ѕвезда...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798949C00
Покажи дека твојата љубов е длабока колку океанот со приврзокот Морски коњчиња во срце....
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798965C01
Инспирирај се да бараш подлабока, скриена смисла на животот со приврзокот Светкав нарва...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789440C00
Додај малку боја на твојата Pandora Moments белегзија со приврзокот Светкаво зајдисонце...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Секој ден може да биде тропски рај со висечкиот приврзок Розово фламинго од мурано стак...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Достигни нови височини со висечкиот приврзок Светкав розов воздушен балон. Овој приврзо...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата колекција со фасцинантен подводен пријател со висечкиот приврзок Рип...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Палма и кокоси ќе ти ја донесе летната топлина и ќе ти ги разбуди сп...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Директно од големото платно, висечкиот приврзок Филмска клапа е подготвен за крупен кад...
2.275 МКД