Приврзок Заоблено златно срце
Приврзок Заоблено златно срце
Приврзок Заоблено златно срце
Приврзок Заоблено златно срце
Приврзок Заоблено златно срце
Приврзок Заоблено златно срце
Приврзок Заоблено златно срце
Приврзок Заоблено златно срце

Приврзок Заоблено златно срце

Шифра на артикал: 799415C00
Barkod: 5700302923094
Уживајте во воодушевувањето на Вашата сакана личност од приврзокот Заоблено златно срце. Рачно доработен од сребро, овој приврзок има средина во облик на благо испакнато срце од 14 к злато и едноставен сјај за суптилен ефект. Двобојниот приврзок има детаљ во форма на срце на задниот дел, вграден во изгравирана порака „You have a heart of gold“. Подарете го ова парче на член од Вашето семејство како потсетник за Вашата љубов.
0 МКД
5.785 МКД
5.785 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро и злато
Уживајте во воодушевувањето на Вашата сакана личност од приврзокот Заоблено златно срце. Рачно доработен од сребро, овој приврзок има средина во облик на благо испакнато срце од 14 к злато и едноставен сјај за суптилен ефект. Двобојниот приврзок има детаљ во форма на срце на задниот дел, вграден во изгравирана порака „You have a heart of gold“. Подарете го ова парче на член од Вашето семејство како потсетник за Вашата љубов.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 766322C01
Нека твоите приврзоци бидат сигурни со безбедносното синџирче Проѕирно паве. Ова безбед...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 769042C01
Нека твојот стил блеска со клипсот Светкави паве линии и лого. Рачно доработен со 14к п...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799507C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Disney Аладин Јасмин. Рачно доработе...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799510C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Принцезата Тијана и жабата. Рачно до...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799498C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Disney Рапунзел. Рачно доработен од ...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799509C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Disney Пепелашка. Рачно доработен од...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799508C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Disney Малата сирена Ариел. Рачно до...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799513C00
Покажи ја твојата посветеност со клипсата Star Wars™ Death Star™. рачно доработен од ср...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799506C00
Покажи галактичка љубов со приврзокот Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж. На овој рачн...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799501C01
Покажи дека си вистински фан со висечкиот приврзок Star Wars™ Yoda™. Рачно доработен од...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799511C01
Покажи колкав фан си со приврзокот Star Wars™ Grogu™ и креветче. Овој приврзок го претс...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 769504C01
Нека силата биде со тебе благодарение на висечкиот приврзок Star Wars™ Милениум фалкон....
4.940 МКД