Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода
Висечки приврзок Star Wars Јода

Висечки приврзок Star Wars Јода

Шифра на артикал: 799501C01
Barkod: 5700302938272
Покажи дека си вистински фан со висечкиот приврзок Star Wars™ Yoda™. Рачно доработен од сребро, овој приврзок има два висечки елементи, едниот има ажурна изработка на кој Yoda™ стои со својот стап за потпирање, опкружен со релјефен бршлен. Вториот диск има рачно нанесен зелен и син емајл со детали од шумата. На задниот дел на вторниот диск е изгравирано „Do. Or do not. There is no try“, додека пак на алката е изгравирано „Jedi master“.

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи дека си вистински фан со висечкиот приврзок Star Wars™ Yoda™. Рачно доработен од сребро, овој приврзок има два висечки елементи, едниот има ажурна изработка на кој Yoda™ стои со својот стап за потпирање, опкружен со релјефен бршлен. Вториот диск има рачно нанесен зелен и син емајл со детали од шумата. На задниот дел на вторниот диск е изгравирано „Do. Or do not. There is no try“, додека пак на алката е изгравирано „Jedi master“.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Star Wars колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Кристал