Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас
Приврзок Дедо Мраз и ирвас

Приврзок Дедо Мраз и ирвас

Шифра на артикал: 790033C01
Barkod: 5700302952834
Понеси го духот на Божиќ со прекрасниот приврзок Дедо Мраз и ирвас. Рачно доработен од сребро, приврзокот го прикажува магичниот момент кога Дедо Мраз лета по божиќното небо со својата санка и им носи подароци на децата низ светот. Полната месечина на блескавиот емајл и издигнатите изрезбани ѕвезди го осветлуваат небото. Прекрасниот божиќен приврзок има изгравирана порака "Do you BELIEVE in Magic" како потсетник на детската магија на Божиќ.
0 МКД
2.535 МКД
2.535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Понеси го духот на Божиќ со прекрасниот приврзок Дедо Мраз и ирвас. Рачно доработен од сребро, приврзокот го прикажува магичниот момент кога Дедо Мраз лета по божиќното небо со својата санка и им носи подароци на децата низ светот. Полната месечина на блескавиот емајл и издигнатите изрезбани ѕвезди го осветлуваат небото. Прекрасниот божиќен приврзок има изгравирана порака "Do you BELIEVE in Magic" како потсетник на детската магија на Божиќ.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790046C01
Избери елегантен стил со клипсата Долги блескави краци. Рачно доработен од сребро, овој...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Истражи ги чудата на галаксијата со висечкиот приврзок Астронаут во галаксијата. На ово...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790028C01
Покажи ја тивката убавина на космосот со приврзокот Патување во галаксијата. Едната стр...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Фати го божиќниот сон со овој двоен висечки приврзок Дедо Мраз на месечината. Дизајнот ...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој игрив висечки приврзок Човек од ѓумбир ќе ти го украде срцето. Рачно доработен од ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790032C01
Згреј го срцето со овој прекрасен приврзок Прегрнати поларни мечиња. Во чест на вечната...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790018C01
Зачекори во празнично расположение со шарениот приврзок Новогодишна елка. Светкавиот пр...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790016C01
Приврзокот Блескава асиметрична ѕвезда ќе додаде блескавост од ѕвездите на секој твој и...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 790010C01
Внеси ѕвездена убавина во секоја комбинација со клипсата Ѕвезди и галаксија. Овој привр...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внеси малку ноќна магија во твојот дневен стил со двојниот приврзок Дрво, галаксија и м...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 790015C00
Овој впечатлив приврзок мурано Сина галаксија и ѕвезда ја симболизира убавината на ноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799643C01
Приврзокот Ѕвезда и полумесечина на секоја комбинација ќе и додаде небесна блескавост. ...
3.835 МКД