Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце
Приврзок Блескаво издигнато срце

Приврзок Блескаво издигнато срце

Шифра на артикал: 789218C01
Barkod: 5700302952889
Шири ја љубовта со приврзокот Блескаво издигнато срце. Рачно доработен од нашиот уникатен бленд со 14к розова позлата, овој приврзок има централен издигнат розов синтетички кристал во форма на срце кој го нагласуваат два ореола со розови коцкасти циркони. Страните се украсени со изрезбани срца. Додај светкава љубов и внеси романтика во секоја комбинација со овој прекрасен приврзок. Подари го на некој посебен и покажи му колку ти е важен.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Шири ја љубовта со приврзокот Блескаво издигнато срце. Рачно доработен од нашиот уникатен бленд со 14к розова позлата, овој приврзок има централен издигнат розов синтетички кристал во форма на срце кој го нагласуваат два ореола со розови коцкасти циркони. Страните се украсени со изрезбани срца. Додај светкава љубов и внеси романтика во секоја комбинација со овој прекрасен приврзок. Подари го на некој посебен и покажи му колку ти е важен.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782383C01
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со привезокот Round Sparkling Herbarium...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789224C01
Обележете ја радоста што ја носат празниците со приврзокот Светкава снегулка. Рачно дор...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 788487C01
Светкајте со стил со овој светкав розево-проѕирен приврзок. Со рачна доработка во Pando...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзок со отворена изработка од нежни Pandora Rose сјајни лини, и линии украсени со с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Светкав PANDORA разделувач од сребро 925 и црвени кубни циркони.
3.315 MKD