Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™
Привезок Star Wars™ Ewok™

Привезок Star Wars™ Ewok™

Шифра на артикал: 791136C00
Barkod: 5700302979428
Инспириран од омилените суштества на обожавателите кои живеат во месечевата шума Ендор, овој привезок од Star Wars™ Ewok е рачно доработен од сребро. Со стап во едната рака и детални украси за главата и црти на лицето, овој шумски жител ќе биде уникатен додаток на вашата приказна Star Wars™. Стилизирајте ја вашата галактичка авантура како никогаш досега со овој следбеник на бунтовничката алијанса изработен од цврсто сребро или подарете му ја на обожавател.
0 MKD
1.593 MKD
1.593 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Инспириран од омилените суштества на обожавателите кои живеат во месечевата шума Ендор, овој привезок од Star Wars™ Ewok е рачно доработен од сребро. Со стап во едната рака и детални украси за главата и црти на лицето, овој шумски жител ќе биде уникатен додаток на вашата приказна Star Wars™. Стилизирајте ја вашата галактичка авантура како никогаш досега со овој следбеник на бунтовничката алијанса изработен од цврсто сребро или подарете му ја на обожавател.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Star Wars колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 791454C01
Овозможете му на вашиот носител на приврзок третман на Галактичката империја со овој пр...
1.918 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799513C00
Покажи ја твојата посветеност со клипсата Star Wars™ Death Star™. рачно доработен од ср...
1.755 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799501C01
Покажи дека си вистински фан со висечкиот приврзок Star Wars™ Yoda™. Рачно доработен од...
2.113 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799250C01
Кога ќе го носите овој приврзок Star Wars Чубака никогаш нема да ја заборавите моќта на...
1.593 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799246C01
Нека силата е со тебе благодарение на овој сребрен приврзок со лого Star Wars 3D. Рачно...
1.593 MKD