Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце
Приврзок Семејство бесконечно црвено срце

Приврзок Семејство бесконечно црвено срце

Шифра на артикал: 792246C01
Barkod: 5700302997408
Кажи „те сакам засекогаш“ со сребрени и блескави кристали. Нашиот ажур приврзок се одликува со симбол на бесконечност што се обвива околу контурите на отворено срце за да ја покаже трајната љубов што ги поврзува семејствата заедно. Соѕвездието од брилијантен крој, црвен коцкаста циркона ја краси контурата на срцето и додава боја на приврзокот. Носи го овој приврзок на приврзок за секогаш да те потсетува на оние што ги сакаш.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Кажи „те сакам засекогаш“ со сребрени и блескави кристали. Нашиот ажур приврзок се одликува со симбол на бесконечност што се обвива околу контурите на отворено срце за да ја покаже трајната љубов што ги поврзува семејствата заедно. Соѕвездието од брилијантен крој, црвен коцкаста циркона ја краси контурата на срцето и додава боја на приврзокот. Носи го овој приврзок на приврзок за секогаш да те потсетува на оние што ги сакаш.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793342C01
Додај жива нота во својот изглед со приврзокот Жаба што се качува. Овој приврзок од чис...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 791691C04
Каналирај ги боите на џунглата со приврзокот Опалсентна зелена. Иридесцентниот опал кре...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекци...
2.665 MKD