Приврзок Pandora Лого & Срца

Приврзок Pandora Лого & Срца

Шифра на артикал: 797402CZ
Barkod: 5700302671797
нека Вашата Pandora Moments нараквица се истакне со овој приврзок од сребро 925. Приврзокот кој се врти е украсен со иконските елементи на нашиот дизајн на накит - логото на Пандора, срцата, кубната цирконија и деликатните нитнички. За да додадете допир на разиграност, двете внатрешни линии се вртат за да создадат забавно движење на вашата нараквица за приврзоци. Носете го како дел од низата на нараквицата или додадете го на ѓердан за да го носите како приврзок.
0 МКД
4.225 МКД
4.225 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
нека Вашата Pandora Moments нараквица се истакне со овој приврзок од сребро 925. Приврзокот кој се врти е украсен со иконските елементи на нашиот дизајн на накит - логото на Пандора, срцата, кубната цирконија и деликатните нитнички. За да додадете допир на разиграност, двете внатрешни линии се вртат за да создадат забавно движење на вашата нараквица за приврзоци. Носете го како дел од низата на нараквицата или додадете го на ѓердан за да го носите како приврзок.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
string(0) ""
string(0) ""