Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб
Мини висечки привезок Pandora ME Заб

Мини висечки привезок Pandora ME Заб

Шифра на артикал: 762300C01
Barkod: 5700303007243
Загризи ги новите комбинации со нашиот мини заб привезок Pandora ME. Рачно доработено со 14k позлата, ова парче инспирирано од Y2K има реален заб со зборот „ME“ врежан во црн емајл. Мини приврзокот може да се носи на конектори за стилизирање на Pandora ME кои се отвораат на белегзии, ѓердани, прстени и обетки алки за поврзување. Носи го со твојот омилен накит и додај допир на смелост во твоите комбинации.
0 MKD
2.275 MKD
2.275 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Загризи ги новите комбинации со нашиот мини заб привезок Pandora ME. Рачно доработено со 14k позлата, ова парче инспирирано од Y2K има реален заб со зборот „ME“ врежан во црн емајл. Мини приврзокот може да се носи на конектори за стилизирање на Pandora ME кои се отвораат на белегзии, ѓердани, прстени и обетки алки за поврзување. Носи го со твојот омилен накит и додај допир на смелост во твоите комбинации.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Биди нежна како лист со нашите мини висечки приврзоци Pandora ME во романтична розе бо...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 769660C01
Дај им на твоитете ѓердани златен сјај со овој стајлинг со двојна карика Pandora ME Pav...
3.575 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762318C01
Уживај во елементите со нашиот медаљон од 14k позлата. Формата и симболиката се судираа...
3.250 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762301C01
Направи симболична изјава со нашата змиска гардероба Pandora ME Pavé, во 14k злато. Ос...
3.250 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762299C01
Нашиот мини привезок Pandora ME Faceted Star зема естетика инспирирана од тетоважи и ја...
2.275 MKD