Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот
Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот

Приврзок кој свети Disney Aladdin, Jasmin и духот

Шифра на артикал: 792349C01
Barkod: 5700303014210
Прославете го 30-тиот роденден на Аладин на Дизни со овој сребрен привезок исполнет со приказни. Шупливиот дизајн ја претставува легендарната сцена каде Aladin ја посетува Јасмин на балконот, оцртана пред емајлираната месечина што свети во мракот што создава магичен мрачен ефект. Во позадината на приврзокот има дух, прекрстени раце и со карактеристична насмевка, опкружен со тиркизни кубни циркони во форма на ѕвезда. Носи го овој приврзок исполнет со приказна на твојот омилен носач за приврзоци и соочи се со светот заедно со твоите омилени херои.
0 MKD
3.575 MKD
3.575 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прославете го 30-тиот роденден на Аладин на Дизни со овој сребрен привезок исполнет со приказни. Шупливиот дизајн ја претставува легендарната сцена каде Aladin ја посетува Јасмин на балконот, оцртана пред емајлираната месечина што свети во мракот што создава магичен мрачен ефект. Во позадината на приврзокот има дух, прекрстени раце и со карактеристична насмевка, опкружен со тиркизни кубни циркони во форма на ѕвезда. Носи го овој приврзок исполнет со приказна на твојот омилен носач за приврзоци и соочи се со светот заедно со твоите омилени херои.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Патувај преку морето со нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Ariel, инспириран ...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок о...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792687C01
Откриј неоткриени богатства во нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid школка. Ова...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот Disney The Little Mermaid Ursul...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
За најголемите ентузијасти на Disney – по повод 100-годишнината на Disney, додади на тв...
7.735 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја натприродната љубов со нашиот висечки привезок Disney Pixar Wall-E i Eve ко...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја судбинската љубов со нашиот висечки привезок со црвено Murano стакло Бакне...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792521C00
Додади малку авантура во твоите денови со помош на нашиот приврзок на Disney Ѕвончица ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792520C01
Посипи малку самовилски прав во секојдневниот живот со нашиот Disney напрсток со Ѕвончи...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792348C01
Придружи се на колекцијата Disney x Pandora која носи неописливо чувство на авантура со...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Вклучете се во магична авантура која ќе ве собори од нозе со овој привезок инспириран о...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Осмели се да сонуваш со Disney принцезата Јасмин. Прославете го 30-тиот роденден на кла...
4.225 MKD