Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап
Приврзок празничен глушец и чорап

Приврзок празничен глушец и чорап

Шифра на артикал: 792366C01
Barkod: 5700303014074
Зачувај ја магијата на будењето на божиќното утро со овој празничен приврзок глувче и чорапа. Изработен од сребро, овој рачно доработен привезок украсен со чорапи за подарок со реалистична плетена текстура и симпатичен глушец со лижавче што излегуваат на врвот. Глувчето има преслатки мустаќи и шепи, а внатрешноста на ушите е направена од розов емајл. Црвениот емајл на лижавчето и црвениот и зелениот емајл на чорапот го подобруваат празничниот ефект на приврзокот. Совршено изненадување за отворање со најблиските пред пријатен камин.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Зачувај ја магијата на будењето на божиќното утро со овој празничен приврзок глувче и чорапа. Изработен од сребро, овој рачно доработен привезок украсен со чорапи за подарок со реалистична плетена текстура и симпатичен глушец со лижавче што излегуваат на врвот. Глувчето има преслатки мустаќи и шепи, а внатрешноста на ушите е направена од розов емајл. Црвениот емајл на лижавчето и црвениот и зелениот емајл на чорапот го подобруваат празничниот ефект на приврзокот. Совршено изненадување за отворање со најблиските пред пријатен камин.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792493C01
Тоа за кое што срцето копнее. Две раце споени во облик на срце се инспирација за нашиот...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки приврзок љубовен напиток со Murano стакло е ново парче кое ќе стане нез...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792512C00
Опкружи се со љубов со нашиот срце привезок и филигрански натпис. Овој сребрен приврзок...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Откриј ја љубовната страна преку нашиот двоен висечки привезок Ѓаволско срце. Овој двое...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792497C01
Вљуби се во овој привезок со црвено матирано Murano стакло и срце. Сребреното јадро обе...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792492C00
Носи го нашиот привезок отворено срце кој зрачи како секојдневен потсетник на моќта на ...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Инспириран од катанците кои љубовните парови ги заклучуваат на мостовите низ целиот све...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачувајте го чудото на јасна, ѕвездена ноќ со галаксија Мурано и привезок од ѕвезди. Ов...
3.575 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792367C01
Посветен на убавината и уникатноста на природата, овој рачно доработен привезок Ледена ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792358C01
Овој привезок празнични автомобил и дрво ја носи возбудата од украсувањето на домовите...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Пристигна сезоната на специјални изненадувања. Оваа година откриј ја магичната божиќна ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Разубавете ги твоите празници со приврзокот Murano ирвас со црвен нос . Овој весел среб...
3.185 MKD