Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај
Приврзок Тркалезен слоевит сјај

Приврзок Тркалезен слоевит сјај

Шифра на артикал: 792418C01
Barkod: 5700303014791
Внеси софистициран допир на боја на твојот накит со приврзокот со блескав сјај со тркалезни слоеви. Овој сребрен привезок е инспириран од клучните дизајнерски карактеристики од колекцијата Pandora Timeless. Секоја страна на приврзокот има кружен синтетички кристал со брилијантно сечење во центарот, граничи со две ниски чисти кубни циркони. Страниците се украсени со исечени срца. Носи го ова парче на твојата омилена белегзија Pandora Moments за блескава изјава.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси софистициран допир на боја на твојот накит со приврзокот со блескав сјај со тркалезни слоеви. Овој сребрен привезок е инспириран од клучните дизајнерски карактеристики од колекцијата Pandora Timeless. Секоја страна на приврзокот има кружен синтетички кристал со брилијантно сечење во центарот, граничи со две ниски чисти кубни циркони. Страниците се украсени со исечени срца. Носи го ова парче на твојата омилена белегзија Pandora Moments за блескава изјава.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Timeless колекција
Теме Sparkle
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799218C02
Љубов на прв поглед – вклучете го овој блескав слоевит срце привезок во својата колекци...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792385C01
Додади софистициран допир на боја на твојот накит со приврзок правоаголен слоевита свет...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792383C01
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со привезокот Round Sparkling Herbarium...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799224C01
Обележете ја радоста што ја носат празниците со приврзокот Светкава снегулка. Рачно дор...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799218C01
Ширете љубов со приврзокот Слоевити светкави срца.Рачно доработен од сребро 925, ова па...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798487C02
Кога на Вашиот изглед му фали малку блескав сјај, овој безвременски приврзок кој е комб...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798487C01
Кога на Вашиот изглед му фали малку блескав сјај, овој безвременски приврзок кој е комб...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој елегантен сребрен разделувач е декориран со светкави циркончиња кои потсеќаат на с...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 791725NMB
Маркантен сребрен PANDORA приврзок со форма на копче е декориран со полноноќно син крис...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Раскошен абстрактен дизајн од сребро 925 пополнето со транспарентни PANDORA циркони.
2.405 MKD