Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог
Приврзок Летечко прасе еднорог

Приврзок Летечко прасе еднорог

Шифра на артикал: 792573C01
Barkod: 5700303031293
Избери го невозможното со приврзокот Flying Pig Unicorn. Рачно доработен во сребро обложено со проѕирна розев емајл , овој привезок има прасе во поза за полетување. Украсено е со спирален рог со емајл во боите на виножитото, врежани крилја, испакнати срца на сите четири нозе и завиткана опашка. На неговиот стомак е врежана пораката „Nothing is impossible“, па ова упорно прасенце ќе ве потсети дека се можете да постигнете ако верувате.
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Избери го невозможното со приврзокот Flying Pig Unicorn. Рачно доработен во сребро обложено со проѕирна розев емајл , овој привезок има прасе во поза за полетување. Украсено е со спирален рог со емајл во боите на виножитото, врежани крилја, испакнати срца на сите четири нозе и завиткана опашка. На неговиот стомак е врежана пораката „Nothing is impossible“, па ова упорно прасенце ќе ве потсети дека се можете да постигнете ако верувате.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793342C01
Додај жива нота во својот изглед со приврзокот Жаба што се качува. Овој приврзок од чис...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 791691C04
Каналирај ги боите на џунглата со приврзокот Опалсентна зелена. Иридесцентниот опал кре...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекци...
2.665 MKD