Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце
Шуплив двобоен привезок Мама и срце

Шуплив двобоен привезок Мама и срце

Шифра на артикал: 782653C01
Barkod: 5700303039800.00
Двобојниот шуплив привезок „Мама и срце“ е посветен на сите фантастични мајки во нашите животи. Овој сребрен привезок со шупливо срце е украсен со розов кабошон во облик на срце од едната страна и врежано срце на задната страна што се покажува низ каменот и му дава замаглен изглед. Од другата страна на приврзокот е зборот „M♥m“ со испишани сребрени букви со розов камен во облик на срце како централна буква. Двете страни на приврзокот се граничат со паве проѕирни кубни циркони и исечени срца кои се протегаат по должината на рабовите. Мало висечко срце од розово злато виси на дното на приврзокот. Подарете накит од срце и покажете му благодарност на оној кој ве одгледал.

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Двобојниот шуплив привезок „Мама и срце“ е посветен на сите фантастични мајки во нашите животи. Овој сребрен привезок со шупливо срце е украсен со розов кабошон во облик на срце од едната страна и врежано срце на задната страна што се покажува низ каменот и му дава замаглен изглед. Од другата страна на приврзокот е зборот „M♥m“ со испишани сребрени букви со розов камен во облик на срце како централна буква. Двете страни на приврзокот се граничат со паве проѕирни кубни циркони и исечени срца кои се протегаат по должината на рабовите. Мало висечко срце од розово злато виси на дното на приврзокот. Подарете накит од срце и покажете му благодарност на оној кој ве одгледал.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782976C01
Ова е сезоната за двобојниот Дедо Мраз со балон со топол воздух приврзок. Изработен од ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Посакај желба со двобојната ѕвезда Shooting Double Dangle . Изработен од сребро и 14k ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782642C00
Инспириран од комбинацијата на мотиви на срцето и симболот за бесконечност, двобојниот ...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782572C01
Додади повеќе значење на твојот стил со нашиот висечки троен приврзок двобојно виножито...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "T...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го нашиот висечки приврзок Pandora Club 2023 морска школка со обработен слатководе...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.485 MKD