Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон
Приврзок Металик син гекон

Приврзок Металик син гекон

Шифра на артикал: 792701C01
Barkod: 5700303046860.00
Ви го претставуваме најновиот член на вашата група инспирирана од природата - металик синиот привезок од геко. Инспириран од живото движење на вистински геко, овој симпатичен привезок од гуштер се обвиткува околу белегзијата. Живописната скала се пробива низ проѕирната глеѓ во нијанси на сина и тиркизна, создавајќи метален ефект. Приврзокот со геко е малку помал од повеќето, така што додава разновидност кога е стилизиран со други приврзоци. Тој го носи како симбол на позитивност, издржливост и обновување.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ви го претставуваме најновиот член на вашата група инспирирана од природата - металик синиот привезок од геко. Инспириран од живото движење на вистински геко, овој симпатичен привезок од гуштер се обвиткува околу белегзијата. Живописната скала се пробива низ проѕирната глеѓ во нијанси на сина и тиркизна, создавајќи метален ефект. Приврзокот со геко е малку помал од повеќето, така што додава разновидност кога е стилизиран со други приврзоци. Тој го носи како симбол на позитивност, издржливост и обновување.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793345C01
Уметноста и природата се обединуваат во приврзокот Слон во филигран техника. Инспириран...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793342C01
Додај жива нота во својот изглед со приврзокот Жаба што се качува. Овој приврзок од чис...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Висечки приврзок Слон од сино Мурано стакло претставува шарена ода за величенственото с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793332C01
Носи ја одата на природата со приврзокот Зелени ливчиња од Монстера. Овој приврзок со л...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793331C01
Прослави слатко и полно со душа животно со приврзок Висечки мрзливец. Мрзливецот од чис...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD