Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо
Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо

Приврзок Disney 100th Anniversary Дамбо

Шифра на артикал: 792748C01
Barkod: 5700303059037
Верувај во себе како Дамбо од Disney, малиот слон со големи уши и уште поголеми соништа. Лимитирано издание Disney 100th Anniversary Dumbo Lab Diamond Charm го прикажува слончето кое се издигнува низ небото со помош на неговите прекрасни уши, изработени во сребро со цврсти акценти од 14k злато. Тој во багажникот држи дијамант создаден во лабораторија, симболизирајќи го „волшебниот“ пердув што му дава самодоверба да лета. „Disney100“ е изгравиран на задниот дел од главата на Дамбо во знак на сеќавање на 100 години чудо.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Верувај во себе како Дамбо од Disney, малиот слон со големи уши и уште поголеми соништа. Лимитирано издание Disney 100th Anniversary Dumbo Lab Diamond Charm го прикажува слончето кое се издигнува низ небото со помош на неговите прекрасни уши, изработени во сребро со цврсти акценти од 14k злато. Тој во багажникот држи дијамант создаден во лабораторија, симболизирајќи го „волшебниот“ пердув што му дава самодоверба да лета. „Disney100“ е изгравиран на задниот дел од главата на Дамбо во знак на сеќавање на 100 години чудо.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис злато 14k
Материјал Емајл
Камења Вештачки дијамант

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793252C00
Прослави ги природните циклуси со приврзокот Disney The Lion King од Мурано стакло. Изр...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793092C01
Прослави ја вечната љубов со приврзокот за срце од Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793073C00
Направете секој ден топка со стаклениот привезок од Disney Cinderella Murano. Инспирира...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку магија на Disney со приврзокот на Disney Mickey Mouse Sparkling Head Silh...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792817C01
Прослави ја моќта на семејството со Disney Pixar Coco Miguel & Dante Skull Charm што сј...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792753C01
Врвниот приврзок за љубителите на Disney and Pixar's Monsters, Inc. The Disney Pixar Mo...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Отвори ја вратата за пријателство со Disney Pixar Monsters, Inc. Door Danngle Charm. Ов...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792754C01
Долови ја моќта на смеата и пријателството со приврзокот на Disney Pixar Mike Wazowski....
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди главниот настан со Симба на Disney од Кралот Лав. Лимитирано издание Disney 100th ...
10.140 MKD