Приврзок розов
Приврзок розов
Приврзок розов
Приврзок розов
Приврзок розов
Приврзок розов
Приврзок розов
Приврзок розов
Приврзок розов
Приврзок розов

Приврзок розов

Шифра на артикал: 791691C03
Barkod: 5700303059204
Додади розова боја во вашата колекција на накит со приврзок опалесцентен розев. Ако розовата е твоја боја, ќе ви се допадне овој тркалезен приврзок со лабораториски создаден опал со различни обоени спецификации и ленти од сјај што ја фаќа светлината. Овој приврзок ја претставува убавината и разновидноста на пријателството, па можш да го додадеш во твојата колекција на приврзоци поради неговото значење или едноставно како стилски акцент. Тоа го прави и совршен подарок за розовата љубов во вашиот живот.
0 MKD
2.795 MKD
2.795 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади розова боја во вашата колекција на накит со приврзок опалесцентен розев. Ако розовата е твоја боја, ќе ви се допадне овој тркалезен приврзок со лабораториски создаден опал со различни обоени спецификации и ленти од сјај што ја фаќа светлината. Овој приврзок ја претставува убавината и разновидноста на пријателството, па можш да го додадеш во твојата колекција на приврзоци поради неговото значење или едноставно како стилски акцент. Тоа го прави и совршен подарок за розовата љубов во вашиот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Синтетички опал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792750C01
Чувствувај ја љубовта во ладни сини тонови со приврзокот Blue Spinnable Heart Charm. Па...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи им дека се еден во милион со приврзокот Friends Splittable Heart Dangle. Ништо н...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 792746C00
Внеси уште повеќе од иконската studded текстура вашиот изглед со клипсата на Pandora ....
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Еден за сонувачи и истражувачи. Висечки привезок од три дела Камера, срце и компас ќе г...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Домот е чувство кое го носите со себе - прашајте го нашиот мал рак. Приврзокот од рак ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Преобрази се во најдобрата верзија од себе со висечкиот привезок Blue Butterfly Murano...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 791691C02
Инспириран од треперливите бранови на синиот океан што го рефлектира летното сонце, опа...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792681C01
Носење на моќта на симболите во небесно сонце, затварач со ѕвезда и месечина. Има силик...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Ова е пасош за земјата на соништата - приврзок со преклопен пасош. Изработен од сребро,...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
„Носете ја вашата поддршка за UNICEF во приврзокот од семејно стебло од сино Murano ста...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792590C01
Прославете ја нивната напорна работа и посветеност со синиот привезок за дипломирање ср...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792630C01
Додадете малку сјај на вашиот изглед со елегантниот и симболичен привезок Round Sparkli...
4.485 MKD