Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство
Приврзок со Murano пријателство

Приврзок со Murano пријателство

Шифра на артикал: 792762C01
Barkod: 5700303059211
Направи го пријателството дел од вашиот изглед со приврзокотт за пријателство со фацетирани Murano стакло. Додади приврзок на твојата колекција на приврзоци со ова живописно зелено парче накит во фацетирано Murano стакло. Внатрешниот дел од јадрото е покриен со тенок слој од сребрена фолија за дополнителен сјај, а на надворешните делови е прикажано писмото „пријатели“ на страната свртена кон едната страна и „секогаш“ свртена кон другата страна. Изрази колку ти значат твоите пријатели со тоа што ќе го носиш заедно со твоите омилени приврзоци или изненади го твојот најдобар пријател со ова внимателно парче.
0 MKD
2.535 MKD
2.535 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Направи го пријателството дел од вашиот изглед со приврзокотт за пријателство со фацетирани Murano стакло. Додади приврзок на твојата колекција на приврзоци со ова живописно зелено парче накит во фацетирано Murano стакло. Внатрешниот дел од јадрото е покриен со тенок слој од сребрена фолија за дополнителен сјај, а на надворешните делови е прикажано писмото „пријатели“ на страната свртена кон едната страна и „секогаш“ свртена кон другата страна. Изрази колку ти значат твоите пријатели со тоа што ќе го носиш заедно со твоите омилени приврзоци или изненади го твојот најдобар пријател со ова внимателно парче.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Стакло
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793026C01
Посегнете по ѕвездите со приврзокот Pavé Star од нашата колекција Pandora Moments. Комб...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792988C01
Оди во зимската земја на чудата со нашиот приврзок на пингвин кој скија. Овој сребрен п...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Висечки двоен приврзок Семејна љубов нуди посебен начин да ги држите блиску. Сребрен пр...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот приврзок плишано мече е направен од ѕвездена прашина и љубов. Овој екстра-специ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792984C00
Синиот трепет ја доловува магијата на ноќното небо во фацетираниот приврзок од сино Mur...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Заблескај силно оваа сезона со приврзок блескава елка . Долови ја вистинската магија на...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792982C01
Овој блескав приврзок Ѕвезда која паѓа со Murano стакло е предодреден да биде ѕвезда на...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади празничен сјај на твојот накит со приврзокот со опалесцентен снежен човек. Потсе...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792980C01
Испочитувај ги твоите ангели со блескави ангелски крилја и срце. Дизајниран да воздигну...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескавите сини камења и емајлот се здружуваат во приврзокот на вртење на висната блеск...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Jingle низ празниците со Божиќниот приврзок „Dangle Sleigh 2023“. Изгравирано на заднио...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792974C01
Посегнеи по ѕвездите со приврзок на блескави ѕвезди. Овој сребрен приврзок има форма на...
2.535 MKD