Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно
Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно
Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно
Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно
Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно
Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно
Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно
Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно

Disney Pixar Coco Miguel & Dante приврзок череп кој свети во темно

Шифра на артикал: 792817C01
Barkod: 5700303075570
Прослави ја моќта на семејството со Disney Pixar Coco Miguel & Dante Skull Charm што сјае во темнината. Направен од сребро, овој приврзок ги содржи многу саканите ликови Данте и Мигел од филмот Коко на Disney и Pixar. Шарени емајлирани детали – од кои некои светат во темнина – се појавуваат од сребрената основа, која има исечени, жлебови и втиснати детали. За љубителите на Disney и за колекционерите на приврзоци, овој приврзок е почит на љубовта и традициите што нè поврзуваат со генерации.
0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ја моќта на семејството со Disney Pixar Coco Miguel & Dante Skull Charm што сјае во темнината. Направен од сребро, овој приврзок ги содржи многу саканите ликови Данте и Мигел од филмот Коко на Disney и Pixar. Шарени емајлирани детали – од кои некои светат во темнина – се појавуваат од сребрената основа, која има исечени, жлебови и втиснати детали. За љубителите на Disney и за колекционерите на приврзоци, овој приврзок е почит на љубовта и традициите што нè поврзуваат со генерации.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додади малку магија на Disney со приврзокот на Disney Mickey Mouse Sparkling Head Silh...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792958C01
Носи ги твоите омилени со Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse Blue Murano Glass Charm. Н...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792954C01
Еден од најомилените ликови на Disney се враќа со Disney Sorcerer Apprentice Mickey. Ов...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792753C01
Врвниот приврзок за љубителите на Disney and Pixar's Monsters, Inc. The Disney Pixar Mo...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Отвори ја вратата за пријателство со Disney Pixar Monsters, Inc. Door Danngle Charm. Ов...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792754C01
Долови ја моќта на смеата и пријателството со приврзокот на Disney Pixar Mike Wazowski....
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди главниот настан со Симба на Disney од Кралот Лав. Лимитирано издание Disney 100th ...
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792748C01
Верувај во себе како Дамбо од Disney, малиот слон со големи уши и уште поголеми соништа...
10.985 MKD
Sačuvano u omiljne
Патувај преку морето со нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Ariel, инспириран ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок о...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792687C01
Откриј неоткриени богатства во нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid школка. Ова...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот Disney The Little Mermaid Ursul...
3.835 MKD