Disney приврзок од чисто сребро со светлосино Murano стакло и сребрена фолија
Disney приврзок од чисто сребро со светлосино Murano стакло и сребрена фолија
Disney приврзок од чисто сребро со светлосино Murano стакло и сребрена фолија
Disney приврзок од чисто сребро со светлосино Murano стакло и сребрена фолија
Disney приврзок од чисто сребро со светлосино Murano стакло и сребрена фолија
Disney приврзок од чисто сребро со светлосино Murano стакло и сребрена фолија

Disney приврзок од чисто сребро со светлосино Murano стакло и сребрена фолија

Шифра на артикал: 793073C00
Barkod: 5700303092638

Направете секој ден топка со стаклениот привезок од Disney Cinderella Murano. Инспириран од магичниот момент кога кумата од самовили на Пепелашка ја трансформира тиквата во маѓепсана кочија, овој сребрен привезок има вртливи мотиви на кочија од двете страни на јадрото од сино Мурано стакло. Стаклото има уникатна жлебна текстура и сребрена фолија во внатрешноста на стаклото за треперлив ефект. Стилирајте го на вашата омилена белегзија или накит од приврзоци како потсетник да продолжите да ги следите вашите соништа, исто како Пепелашка

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Направете секој ден топка со стаклениот привезок од Disney Cinderella Murano. Инспириран од магичниот момент кога кумата од самовили на Пепелашка ја трансформира тиквата во маѓепсана кочија, овој сребрен привезок има вртливи мотиви на кочија од двете страни на јадрото од сино Мурано стакло. Стаклото има уникатна жлебна текстура и сребрена фолија во внатрешноста на стаклото за треперлив ефект. Стилирајте го на вашата омилена белегзија или накит од приврзоци како потсетник да продолжите да ги следите вашите соништа, исто како Пепелашка

Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Стакло
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793092C01
Прослави ја вечната љубов со приврзокот за срце од Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку магија на Disney со приврзокот на Disney Mickey Mouse Sparkling Head Silh...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792817C01
Прослави ја моќта на семејството со Disney Pixar Coco Miguel & Dante Skull Charm што сј...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792753C01
Врвниот приврзок за љубителите на Disney and Pixar's Monsters, Inc. The Disney Pixar Mo...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Отвори ја вратата за пријателство со Disney Pixar Monsters, Inc. Door Danngle Charm. Ов...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792754C01
Долови ја моќта на смеата и пријателството со приврзокот на Disney Pixar Mike Wazowski....
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди главниот настан со Симба на Disney од Кралот Лав. Лимитирано издание Disney 100th ...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Патувај преку морето со нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Ariel, инспириран ...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок о...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот Disney The Little Mermaid Ursul...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
За најголемите ентузијасти на Disney – по повод 100-годишнината на Disney, додади на тв...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја натприродната љубов со нашиот висечки привезок Disney Pixar Wall-E i Eve ко...
4.680 MKD