Приврзок со црвен кристал и проѕирни циркони
Приврзок со црвен кристал и проѕирни циркони
Приврзок со црвен кристал и проѕирни циркони
Приврзок со црвен кристал и проѕирни циркони
Приврзок со црвен кристал и проѕирни циркони
Приврзок со црвен кристал и проѕирни циркони

Приврзок со црвен кристал и проѕирни циркони

Шифра на артикал: 792630C03
Barkod: 5700303092492

Додади допир на безвременски гламур на твојот изглед со елегантниот и иконски блескав кружен Pavé розов приврзок. Овој сферичен приврзок во сребрена боја е поставен со вкупно 88 проѕирни и розови кубни циркони во различни големини, создавајќи обемен геометриски ефект. 88 е моќен број кој претставува напредок, успех и среќа. Исто така, наликува на двојниот симбол на бесконечноста, кој ги претставува неограничените можности што ги носи иднината. Додади го во твојот омилен стил на накит или подари го на некој близок како симбол на добрите работи што доаѓаат.

0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Додади допир на безвременски гламур на твојот изглед со елегантниот и иконски блескав кружен Pavé розов приврзок. Овој сферичен приврзок во сребрена боја е поставен со вкупно 88 проѕирни и розови кубни циркони во различни големини, создавајќи обемен геометриски ефект. 88 е моќен број кој претставува напредок, успех и среќа. Исто така, наликува на двојниот симбол на бесконечноста, кој ги претставува неограничените можности што ги носи иднината. Додади го во твојот омилен стил на накит или подари го на некој близок како симбол на добрите работи што доаѓаат.

Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Sparkle
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793342C01
Додај жива нота во својот изглед со приврзокот Жаба што се качува. Овој приврзок од чис...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Висечки приврзок Слон од сино Мурано стакло претставува шарена ода за величенственото с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793332C01
Носи ја одата на природата со приврзокот Зелени ливчиња од Монстера. Овој приврзок со л...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793331C01
Прослави слатко и полно со душа животно со приврзок Висечки мрзливец. Мрзливецот од чис...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD