Двобоен висечки приврзок Grandma's House
Двобоен висечки приврзок Grandma's House
Двобоен висечки приврзок Grandma's House
Двобоен висечки приврзок Grandma's House
Двобоен висечки приврзок Grandma's House
Двобоен висечки приврзок Grandma's House

Двобоен висечки приврзок Grandma's House

Шифра на артикал: 763205C00
Barkod: 5700303113623.00
Носи го срцето на семејните чувства каде и да одиш со нашиот двобоен висечки приврзок Grandma's House. Нека твоите најмили бидат во близина со нашиот двобоен висечки преврзок, што ја оживува суштината на домот. Со двобојна завршна обработка, изработена од чисто сребро и 14к позлата, овој приврзок содржи диск во облик на куќа со капициозен изрез во облик на срце на кровот. На едната страна е гравирано "There is no place like home... except Grandma's", додавајќи му го здивот од хуморот на парчето од срце. Нека овој приврзок со длабоко значење потсетува на топлината на домот со секој поглед.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Носи го срцето на семејните чувства каде и да одиш со нашиот двобоен висечки приврзок Grandma's House. Нека твоите најмили бидат во близина со нашиот двобоен висечки преврзок, што ја оживува суштината на домот. Со двобојна завршна обработка, изработена од чисто сребро и 14к позлата, овој приврзок содржи диск во облик на куќа со капициозен изрез во облик на срце на кровот. На едната страна е гравирано "There is no place like home... except Grandma's", додавајќи му го здивот од хуморот на парчето од срце. Нека овој приврзок со длабоко значење потсетува на топлината на домот со секој поглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога ги носиш Pandora ME мини висечките приврзоци Виолетова чакра ...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси здив од космичката енергија во својот изглед со Pandora ME мини висечки приврзок ...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD