Блескав тркалезен приврзок
Блескав тркалезен приврзок
Блескав тркалезен приврзок
Блескав тркалезен приврзок
Блескав тркалезен приврзок
Блескав тркалезен приврзок
Блескав тркалезен приврзок
Блескав тркалезен приврзок

Блескав тркалезен приврзок

Шифра на артикал: 763234C01
Barkod: 5700303113593.00
Збогати ја својата комбинација со блескав тркалезен приврзок, парче од Pandora Moments обложено со топол сјај од 14к злато. Мотивот на овој приврзок се истакнува со софистицирано заоблен дизајн, нагласени блескави камчиња секаде наоколу, коишто се поставени во извонредните кракови. Камчињата се поставени во редови и во секој се по три, за да се овозможи повеќе сјај. Совршено за додавање допир од сјај на твојата постоечка колекција или за поклон на личност во твојот живот којашто го сака сјајот.
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Збогати ја својата комбинација со блескав тркалезен приврзок, парче од Pandora Moments обложено со топол сјај од 14к злато. Мотивот на овој приврзок се истакнува со софистицирано заоблен дизајн, нагласени блескави камчиња секаде наоколу, коишто се поставени во извонредните кракови. Камчињата се поставени во редови и во секој се по три, за да се овозможи повеќе сјај. Совршено за додавање допир од сјај на твојата постоечка колекција или за поклон на личност во твојот живот којашто го сака сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Sparkle
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Досегни ги новите висини со висечкиот приврзок Светкав проѕирен летечки балон. Овој при...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со висечки приврзок Светулка што свети во темница. Овој приврз...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја елеганцијата и острината со Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија. З...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајди ја својата предност кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Заб од ај...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Да се остане приземен никогаш не изгледало така елегантно како со Pandora ME мини висеч...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763368C01
Збогати го својот изглед и својата вибрација со Pandora ME медалјонот Виножито. Изработ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763366C01
Носи го симболот на возбудување со Pandora ME медалјон Седефеста пеперутка. Медалјонот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ја одата на природата со приврзокот Светкаво ливче од Монстера. Овој приврзок со л...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го срцето на џунглата со помош на висечкиот приврзок Опалсентно зелено срце. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763376C01
Носи го симболот на храброста кога го носиш приврзокот Disney The Lion King Simba. Напр...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Забавувај се секој ден со двојната кочија и привезокот на Disney. Инспириран од приказн...
6.045 MKD