Приврзок Блескава роза во цутење
Приврзок Блескава роза во цутење
Приврзок Блескава роза во цутење
Приврзок Блескава роза во цутење
Приврзок Блескава роза во цутење
Приврзок Блескава роза во цутење
Приврзок Блескава роза во цутење
Приврзок Блескава роза во цутење

Приврзок Блескава роза во цутење

Шифра на артикал: 793201C01
Barkod: 5700303113425.00
Биди отелотворување на цветната елеганција на твојот приврзок Блескава роза во цутење, симболичко парче изработено од чисто сребро. Комплексно дизајниран да ја фати деликатната природа на цветот, приврзокот има слоевит ефект на латици којшто ја одразува убавината на роза во цутење и прекриен е со блескав pave склоп. За да ги имитираат карактеристиките на реалистичните детали и движења, две зелени камчиња висат под цветот и претставуваат ливчиња. Совршен како гест на љубов спрема некој кој ти е близок или како значителен додаток во твојата колекција, овој Pandora приврзок роза сигурно ќе ја одржи романсата жива.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Биди отелотворување на цветната елеганција на твојот приврзок Блескава роза во цутење, симболичко парче изработено од чисто сребро. Комплексно дизајниран да ја фати деликатната природа на цветот, приврзокот има слоевит ефект на латици којшто ја одразува убавината на роза во цутење и прекриен е со блескав pave склоп. За да ги имитираат карактеристиките на реалистичните детали и движења, две зелени камчиња висат под цветот и претставуваат ливчиња. Совршен како гест на љубов спрема некој кој ти е близок или како значителен додаток во твојата колекција, овој Pandora приврзок роза сигурно ќе ја одржи романсата жива.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога ги носиш Pandora ME мини висечките приврзоци Виолетова чакра ...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси здив од космичката енергија во својот изглед со Pandora ME мини висечки приврзок ...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD