Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum
Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum
Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum
Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum
Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum
Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum
Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum
Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum

Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum

Шифра на артикал: 793202C01
Barkod: 5700303113524.00
Прослави ја својата мајка со Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum. Изработен од чисто сребро, овој разгалувачки приврзок се одликува со розев опал во облик на срце, којшто е креиран во лабораторија, а украсен е со спектар на бои и блескави пруги. Комплексен дизајн го карактеризира преклопувањето на сребрените линии кои формираат алка, деликатен диск во облик на срце со гравиран натпис „Mom“ и pave ред за дополнителен сјај. Прослави ја убавината на мајчинството со приврзокот којшто го фаќа неговото богатство и разновидните приказни.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ја својата мајка со Pandora опалски висечки приврзок во облик на срце Mum. Изработен од чисто сребро, овој разгалувачки приврзок се одликува со розев опал во облик на срце, којшто е креиран во лабораторија, а украсен е со спектар на бои и блескави пруги. Комплексен дизајн го карактеризира преклопувањето на сребрените линии кои формираат алка, деликатен диск во облик на срце со гравиран натпис „Mom“ и pave ред за дополнителен сјај. Прослави ја убавината на мајчинството со приврзокот којшто го фаќа неговото богатство и разновидните приказни.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD