Делив висечки приврзок Forever  & Always
Делив висечки приврзок Forever  & Always
Делив висечки приврзок Forever  & Always
Делив висечки приврзок Forever  & Always
Делив висечки приврзок Forever  & Always
Делив висечки приврзок Forever  & Always
Делив висечки приврзок Forever  & Always
Делив висечки приврзок Forever  & Always

Делив висечки приврзок Forever & Always

Шифра на артикал: 793232C01
Barkod: 5700303113616.00
Прослави ги вечните врски со нашиот делив висечки приврзок Forever & Always, специјалното парче изработено од чисто сребро. Две срциња нежно се преклопуваат, формирајќи флуиден облик, којшто го опфаќа блескавиот бистар кубен циркон. Гравиран со „Always“ и „Forever“, овој приврзок зборува за трајната љубов. Комплексниот дизајн е во облик на срце со изрез, што ти овозможува да поврзеш два приврзоци за да ги симболизираш вечните врски. Дарувај ја едната половина на некому посебен, којшто постојано е присутен во твојот живот, како знак на нераскинлива врска.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ги вечните врски со нашиот делив висечки приврзок Forever & Always, специјалното парче изработено од чисто сребро. Две срциња нежно се преклопуваат, формирајќи флуиден облик, којшто го опфаќа блескавиот бистар кубен циркон. Гравиран со „Always“ и „Forever“, овој приврзок зборува за трајната љубов. Комплексниот дизајн е во облик на срце со изрез, што ти овозможува да поврзеш два приврзоци за да ги симболизираш вечните врски. Дарувај ја едната половина на некому посебен, којшто постојано е присутен во твојот живот, како знак на нераскинлива врска.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD