Mom & Heart приврзок во филигран техника
Mom & Heart приврзок во филигран техника
Mom & Heart приврзок во филигран техника
Mom & Heart приврзок во филигран техника
Mom & Heart приврзок во филигран техника
Mom & Heart приврзок во филигран техника

Mom & Heart приврзок во филигран техника

Шифра на артикал: 793233C01
Barkod: 5700303113609.00
Покажи ја својата љубов со Mom & Heart приврзок од филигран техника, парчето од срце изработено од чисто сребро. Овој приврзок Pandora mum ја фаќа суштината на мајчинството со комплексно дизајнирано срце изработено во филигран техника. Централниот розев опал креиран во лабораторија додава здив од елеганцијата и сјај. Со зборот 'Mom' од едната страна и гравурата на која пишува ''Always knows best'' од другата страна, овој приврзок е забавна посвета на мудроста на мајчинството. Нека овој приврзок ја слави повеќекратната убавина на мајчинските врски коишто даваат до знаење колку ти значи нејзиното мислење.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи ја својата љубов со Mom & Heart приврзок од филигран техника, парчето од срце изработено од чисто сребро. Овој приврзок Pandora mum ја фаќа суштината на мајчинството со комплексно дизајнирано срце изработено во филигран техника. Централниот розев опал креиран во лабораторија додава здив од елеганцијата и сјај. Со зборот 'Mom' од едната страна и гравурата на која пишува ''Always knows best'' од другата страна, овој приврзок е забавна посвета на мудроста на мајчинството. Нека овој приврзок ја слави повеќекратната убавина на мајчинските врски коишто даваат до знаење колку ти значи нејзиното мислење.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Синтетички опал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога ги носиш Pandora ME мини висечките приврзоци Виолетова чакра ...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси здив од космичката енергија во својот изглед со Pandora ME мини висечки приврзок ...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD