Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче
Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче
Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче
Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче
Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче
Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче
Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче
Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче

Приврзок кој ја менува бојата за да открие дали е момче или девојче

Шифра на артикал: 793239C01
Barkod: 5700303113470.00

Прослави ја радоста на исчекувањето со нашиот приврзок од чисто сребро што менува боја за откривање на полот на детето Момче - совршен поклон за откривање на полот на твоето бебе. Рачно доработен со прецизност, приврзокот во облик на срце има мотив на балон што ја менува бојата, преминувајќи од виолетова во светло сина како одговор на температурата. Тајната порака „Baby boy“ деликатно се открива и може да се гледа само на повисоки температури, додека исполираната лента со машна го опкружува балонот. Подолу е парот на неодоливи кондури за бебиња. Направи го моментот за откривање на полот посебен со додавање на дополнителен слој на возбудување со овој термохромиран стил.

0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Прослави ја радоста на исчекувањето со нашиот приврзок од чисто сребро што менува боја за откривање на полот на детето Момче - совршен поклон за откривање на полот на твоето бебе. Рачно доработен со прецизност, приврзокот во облик на срце има мотив на балон што ја менува бојата, преминувајќи од виолетова во светло сина како одговор на температурата. Тајната порака „Baby boy“ деликатно се открива и може да се гледа само на повисоки температури, додека исполираната лента со машна го опкружува балонот. Подолу е парот на неодоливи кондури за бебиња. Направи го моментот за откривање на полот посебен со додавање на дополнителен слој на возбудување со овој термохромиран стил.

Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Моменти за славење
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD