Трократен висечки приврзок Матура 2024.
Трократен висечки приврзок Матура 2024.
Трократен висечки приврзок Матура 2024.
Трократен висечки приврзок Матура 2024.
Трократен висечки приврзок Матура 2024.
Трократен висечки приврзок Матура 2024.

Трократен висечки приврзок Матура 2024.

Шифра на артикал: 793240C01
Barkod: 5700303113463.00
Прослави ја својата пресвртница со нашиот трократен висечки приврзок Матура 2024. од сребро што ја фаќа суштината на достигнувањето. Кубен циркон во облик на ѕвезда покрај висечката матурска капа со китка и детален свиток со лента во облик на машна. Вртложните линии прикажуваат свиткана диплома, додека гравурата „2024“на алката, додава персонализиран допир. Овој приврзок служи како сладок потсетник на твојата посветеност и успехот на патот на образованието.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ја својата пресвртница со нашиот трократен висечки приврзок Матура 2024. од сребро што ја фаќа суштината на достигнувањето. Кубен циркон во облик на ѕвезда покрај висечката матурска капа со китка и детален свиток со лента во облик на машна. Вртложните линии прикажуваат свиткана диплома, додека гравурата „2024“на алката, додава персонализиран допир. Овој приврзок служи како сладок потсетник на твојата посветеност и успехот на патот на образованието.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Моменти за славење
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога ги носиш Pandora ME мини висечките приврзоци Виолетова чакра ...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси здив од космичката енергија во својот изглед со Pandora ME мини висечки приврзок ...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD