Приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always
Приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always
Приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always
Приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always
Приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always
Приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always

Приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always

Шифра на артикал: 793243C00
Barkod: 5700303113432.00
Одржувај ја вечната блискост со нашиот приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always, единствено парче изработено од чисто сребро. Со прегрнување на суштината на семејството, приврзокот грациозно го формира симболот на бесконечноста, со ехото на безвременската природа на тие драгоцени врски. Со вгравираните искрени зборови „Family'' и ''Forever and Always'', овој Pandora приврзок го одсликува трајниот дух на сродството. Нека тоа биде потсетник дека семејството е вечно, а радоста во нивното друштво е безгранична.
0 MKD
1.300 MKD
1.300 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Одржувај ја вечната блискост со нашиот приврзок со симбол на бесконечноста Forever & Always, единствено парче изработено од чисто сребро. Со прегрнување на суштината на семејството, приврзокот грациозно го формира симболот на бесконечноста, со ехото на безвременската природа на тие драгоцени врски. Со вгравираните искрени зборови „Family'' и ''Forever and Always'', овој Pandora приврзок го одсликува трајниот дух на сродството. Нека тоа биде потсетник дека семејството е вечно, а радоста во нивното друштво е безгранична.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD