Двобоен приврзок Авантуристички автомобил
Двобоен приврзок Авантуристички автомобил
Двобоен приврзок Авантуристички автомобил
Двобоен приврзок Авантуристички автомобил
Двобоен приврзок Авантуристички автомобил
Двобоен приврзок Авантуристички автомобил
Двобоен приврзок Авантуристички автомобил
Двобоен приврзок Авантуристички автомобил

Двобоен приврзок Авантуристички автомобил

Шифра на артикал: 763330C01
Barkod: 5700303126388
Дополни ја својата желба за лутање со двобоен приврзок Авантуристички автомобил. Овој приврзок од чисто сребро го прикажува автомобилот со сите детали, од бочните ретровизори до тркалата и реалистични гребаници. Резервната гума и решетката со 14к позлата даваат контраст, додека светкавите камчиња функционираат како предни и задни светла. Изрежаната гума и решетката со 14к позлата даваат контраст, додека светкавите камчиња функционираат како предни и задни светла. Изрежените букви на воздигнат кров од автомобилот гласат „ADVENTURE“, a гравура на долната страна од автомобилот гласи „HAPPINESS is planning a trip with thouse you LOVE“. Симбол на летната авантура на патот.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дополни ја својата желба за лутање со двобоен приврзок Авантуристички автомобил. Овој приврзок од чисто сребро го прикажува автомобилот со сите детали, од бочните ретровизори до тркалата и реалистични гребаници. Резервната гума и решетката со 14к позлата даваат контраст, додека светкавите камчиња функционираат како предни и задни светла. Изрежаната гума и решетката со 14к позлата даваат контраст, додека светкавите камчиња функционираат како предни и задни светла. Изрежените букви на воздигнат кров од автомобилот гласат „ADVENTURE“, a гравура на долната страна од автомобилот гласи „HAPPINESS is planning a trip with thouse you LOVE“. Симбол на летната авантура на патот.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Патувања и хобија
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи го висечкиот приврзок Велосипед со двобојни ротирачки тркала како симбол на свеж в...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со помош на двобоен висечки приврзок Подвижен мајмун. Суштеств...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нова година, нова мантра. Pandora клуб 2024 привезок со пеперутка е инспириран од симбо...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Имај твое сопствено слетување на Месечината со двобојниот приврзок со клуч и месечина. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи им дека ти значат светот со двобојниот приврзок на Pandora Splittable Friendshi...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
На секој му треба малку среќа во својот живот и нашиот двотонски приврзок со потковица ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го приврзокот Двобојно деливо сонце и месечина чии симболи ќе ве водат и инспирира...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси трошка небесна магија во твоите комбинации на накит со тројниот привезок Bicolor...
4.680 MKD