Приврзок  Disney The Lion King Nala
Приврзок  Disney The Lion King Nala
Приврзок  Disney The Lion King Nala
Приврзок  Disney The Lion King Nala
Приврзок  Disney The Lion King Nala
Приврзок  Disney The Lion King Nala
Приврзок  Disney The Lion King Nala
Приврзок  Disney The Lion King Nala

Приврзок Disney The Lion King Nala

Шифра на артикал: 783250C01
Barkod: 5700303126418
Оддај почест на легендарниот лик со приврзок Disney The Lion King Nala. Со ликот на Disney Nala, згрчен и прикажан во 14к розева позлата, овој дизајн вклучува различни жлебни линии и деталите од емајл на главата. Било да го додадеш овој приврзок во својата сопствена колекција или да го поклониш на љубител на Disney, симпатичен и сладок приврзок Nala во твојот изглед ќе внесе здив инспириран со Disney.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Оддај почест на легендарниот лик со приврзок Disney The Lion King Nala. Со ликот на Disney Nala, згрчен и прикажан во 14к розева позлата, овој дизајн вклучува различни жлебни линии и деталите од емајл на главата. Било да го додадеш овој приврзок во својата сопствена колекција или да го поклониш на љубител на Disney, симпатичен и сладок приврзок Nala во твојот изглед ќе внесе здив инспириран со Disney.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења