Приврзок Опалсцентна зелена
Приврзок Опалсцентна зелена
Приврзок Опалсцентна зелена
Приврзок Опалсцентна зелена
Приврзок Опалсцентна зелена
Приврзок Опалсцентна зелена
Приврзок Опалсцентна зелена
Приврзок Опалсцентна зелена

Приврзок Опалсцентна зелена

Шифра на артикал: 791691C04
Barkod: 5700303126517
Каналирај ги боите на џунглата со приврзокот Опалсентна зелена. Иридесцентниот опал креиран во лабораторија, го одликува спектарот на бои и пруги од сјај, дизајнирани да ги прикаже живописните бои на тропските краеви. Приврзокот, исто така содржи јадро од стерлинг сребро со Pandora лого и втиснати точки. Впари го овој живописен приврзок со другите стилови од стерлинг сребро за да создадеш фокусирана точка на богати нијанси и да се потсетиш на дивата, слободоумна енергија на летото.
0 MKD
2.795 MKD
2.795 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Каналирај ги боите на џунглата со приврзокот Опалсентна зелена. Иридесцентниот опал креиран во лабораторија, го одликува спектарот на бои и пруги од сјај, дизајнирани да ги прикаже живописните бои на тропските краеви. Приврзокот, исто така содржи јадро од стерлинг сребро со Pandora лого и втиснати точки. Впари го овој живописен приврзок со другите стилови од стерлинг сребро за да создадеш фокусирана точка на богати нијанси и да се потсетиш на дивата, слободоумна енергија на летото.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Синтетички опал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793342C01
Додај жива нота во својот изглед со приврзокот Жаба што се качува. Овој приврзок од чис...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекци...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD