Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло
Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло

Приврзок Disney The Lion King од Мурано стакло

Шифра на артикал: 793252C00
Barkod: 5700303126401
Прослави ги природните циклуси со приврзокот Disney The Lion King од Мурано стакло. Изработен од стерлинг сребро, овој приврзок содржи два видови на Мурано стакло за создавање на богат, блескав ефект. Едната страна од јадрото на приврзокот ги прикажува животните во темата на животниот циклус, додека другата ги прикажува Simba, Timon и Pumba на Disney. Биди инспирирана со легендарните ликови и длабока порака на филмот секој пат кога го носиш овој приврзок.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ги природните циклуси со приврзокот Disney The Lion King од Мурано стакло. Изработен од стерлинг сребро, овој приврзок содржи два видови на Мурано стакло за создавање на богат, блескав ефект. Едната страна од јадрото на приврзокот ги прикажува животните во темата на животниот циклус, додека другата ги прикажува Simba, Timon и Pumba на Disney. Биди инспирирана со легендарните ликови и длабока порака на филмот секој пат кога го носиш овој приврзок.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Стакло
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793092C01
Прослави ја вечната љубов со приврзокот за срце од Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Имај своја стаклен чевел на приврзокот за висечки чевел од стакло Пепелашка на Disney. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792817C01
Прослави ја моќта на семејството со Disney Pixar Coco Miguel & Dante Skull Charm што сј...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Отвори ја вратата за пријателство со Disney Pixar Monsters, Inc. Door Danngle Charm. Ов...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792754C01
Долови ја моќта на смеата и пријателството со приврзокот на Disney Pixar Mike Wazowski....
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди главниот настан со Симба на Disney од Кралот Лав. Лимитирано издание Disney 100th ...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Патувај преку морето со нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Ariel, инспириран ...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот Disney The Little Mermaid Ursul...
4.680 MKD