Прврзок Слон во филигран техника
Прврзок Слон во филигран техника
Прврзок Слон во филигран техника
Прврзок Слон во филигран техника
Прврзок Слон во филигран техника
Прврзок Слон во филигран техника
Прврзок Слон во филигран техника
Прврзок Слон во филигран техника

Прврзок Слон во филигран техника

Шифра на артикал: 793345C01
Barkod: 5700303126494
Уметноста и природата се обединуваат во приврзокот Слон во филигран техника. Инспириран со еднолиниски цртежи на животни, овој елегантен приврзок формира силуета на слон во деликатна жица од чисто сребро. Дизајнот во филигран техника ја карактеризира опашката, ушето и подигнатиот труп, како и светкавите камчиња како очи од секоја страна. За љубителите на животни и уметност, овој преубав Pandora приврзок со слон претставува промислен поклон и суштествен додаток во секоја колекција.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Уметноста и природата се обединуваат во приврзокот Слон во филигран техника. Инспириран со еднолиниски цртежи на животни, овој елегантен приврзок формира силуета на слон во деликатна жица од чисто сребро. Дизајнот во филигран техника ја карактеризира опашката, ушето и подигнатиот труп, како и светкавите камчиња како очи од секоја страна. За љубителите на животни и уметност, овој преубав Pandora приврзок со слон претставува промислен поклон и суштествен додаток во секоја колекција.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793353C00
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Муран...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Висечки приврзок Слон од сино Мурано стакло претставува шарена ода за величенственото с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 791691C04
Каналирај ги боите на џунглата со приврзокот Опалсентна зелена. Иридесцентниот опал кре...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD