Приврзок Буква O
Приврзок Буква O
Приврзок Буква O
Приврзок Буква O

Приврзок Буква O

Шифра на артикал: 798211
Barkod: 5700302806731
Полирано сребро од едната страна и шари со линии од другата, овој сребрен приврзок во форма на буквата О е наменет за Pandora Reflexions белегзиите. Додадете го на Вашата омилена белегзија како дел од кратенката XOXO (бакнежи и прегратки) или создадете си своја кратенка која ќе го рефлектира Вашиот стил и расположение комбинирајќи го со останатите приврзоци од колекцијата во форма на букви.

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
943 MKD
943 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Полирано сребро од едната страна и шари со линии од другата, овој сребрен приврзок во форма на буквата О е наменет за Pandora Reflexions белегзиите. Додадете го на Вашата омилена белегзија како дел од кратенката XOXO (бакнежи и прегратки) или создадете си своја кратенка која ќе го рефлектира Вашиот стил и расположение комбинирајќи го со останатите приврзоци од колекцијата во форма на букви.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете нов слој на стилот и погрижете се Вашата Pandora Refelxions алка никогаш да не...
2.243 MKD
Sačuvano u omiljne
Создадете стил кој ќе Ве рефлекрира со овој сребрен приврзок во форма на буквата U. Ком...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој приврзок во форма на буквата P е изработен од сребро 925 и од едната страна е поли...
943 MKD