Приврзок Disney, Кралот Лав Симба

Приврзок Disney, Кралот Лав Симба

Шифра на артикал: 798049ENMX
Barkod: 5700302776010
Величественото парче накит е совршено за сите љубители на Кралот Лав или Disney. Симба сребрениот приврзок гордо владее на секоја белегзија. Ова сјајно парче накит е дел од нашата колекција Кралот Лав и украсен е со рачно нанесен емајл. Нека биде главна атракција стајлингот инспириран од Disney или носете го како Ваша омилена комбинација на привзоци
0 МКД
2.925 МКД
2.925 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Disney колекција
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Величественото парче накит е совршено за сите љубители на Кралот Лав или Disney. Симба сребрениот приврзок гордо владее на секоја белегзија. Ова сјајно парче накит е дел од нашата колекција Кралот Лав и украсен е со рачно нанесен емајл. Нека биде главна атракција стајлингот инспириран од Disney или носете го како Ваша омилена комбинација на привзоци

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
string(0) ""
string(0) ""