Срце со Виолински Клуч

Срце со Виолински Клуч

Шифра на артикал: 798346
Barkod: 5700302816976
Една за парите, две за шоуто! Покажете ја вашата љубов кон музиката со приврзокот со форма на срце со Виолински Клуч. Сложениот приврзок со отворена изработка го карактеризира обликот на срцето во комбинација со музичкиот виолински клуч, што секој љубител на музика сигурно ќе го препознае и цени. Софистицираната форма со елегантни облини носи слатка мелодија на секоја колекција на приврзоци и на љубителите на музика кои сакаат да ја покажат својата страст.
0 МКД
1.885 МКД
1.885 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Една за парите, две за шоуто! Покажете ја вашата љубов кон музиката со приврзокот со форма на срце со Виолински Клуч. Сложениот приврзок со отворена изработка го карактеризира обликот на срцето во комбинација со музичкиот виолински клуч, што секој љубител на музика сигурно ќе го препознае и цени. Софистицираната форма со елегантни облини носи слатка мелодија на секоја колекција на приврзоци и на љубителите на музика кои сакаат да ја покажат својата страст.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""