Приврзок Кралица & Кралска Круна

Приврзок Кралица & Кралска Круна

Шифра на артикал: 798354
Barkod: 5700302817072
Покажете му на светот која е кралицата со овој кружен приврзок од сребро 925, со сложен и софистициран ажурен дизајн. Покриен со круни и натписот „Кралица“, овој симпатичен приврзок додава кралски допир на секоја облека. Тоа нè потсетува дека без оглед што животот ќе ви фрли, вие сте кралица на вашиот свет и сè додека верувате во себе, никој не може да ви го одземе тоа.
0 МКД
1.625 МКД
1.625 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Покажете му на светот која е кралицата со овој кружен приврзок од сребро 925, со сложен и софистициран ажурен дизајн. Покриен со круни и натписот „Кралица“, овој симпатичен приврзок додава кралски допир на секоја облека. Тоа нè потсетува дека без оглед што животот ќе ви фрли, вие сте кралица на вашиот свет и сè додека верувате во себе, никој не може да ви го одземе тоа.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""