Приврзок Печурка и Жаба
Приврзок Печурка и Жаба
Приврзок Печурка и Жаба
Приврзок Печурка и Жаба

Приврзок Печурка и Жаба

Шифра на артикал: 798558C00
Barkod: 5700302832884
Зачекорете во вашиот сопствен свет на фантазија и бајка со овој приврзок од сребрена печурка, кој едноставно чека фантастични авантури и магични тајни. Одликувајќи се со дрвена врата во форма на срце, дали тоа може да биде принц маскиран во жаба со круна што седи на врвот на печурката? Откријте ја сопствената приказна за бајките со овој уникатен приврзок инспириран од волшебни суштества во есенска шума исполнета со скриени скапоцени камења и тајни.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Зачекорете во вашиот сопствен свет на фантазија и бајка со овој приврзок од сребрена печурка, кој едноставно чека фантастични авантури и магични тајни. Одликувајќи се со дрвена врата во форма на срце, дали тоа може да биде принц маскиран во жаба со круна што седи на врвот на печурката? Откријте ја сопствената приказна за бајките со овој уникатен приврзок инспириран од волшебни суштества во есенска шума исполнета со скриени скапоцени камења и тајни.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата храброст со висечкиот приврзок Pandora кругови. Овој приврзок со Pand...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799489C01
Приврзокот Паве и лого ќе направи твоите секојдневни комбинации да заблескаат. Рачно до...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789004C01
Нурни во совршената тиркизна вода и истражи ги чудата на длабочините со приврзокот Свет...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Инспириран од суштествата од морските длабочини, овој висечки приврзок со морска ѕвезда...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798949C00
Покажи дека твојата љубов е длабока колку океанот со приврзокот Морски коњчиња во срце....
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798965C01
Инспирирај се да бараш подлабока, скриена смисла на животот со приврзокот Светкав нарва...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789440C00
Додај малку боја на твојата Pandora Moments белегзија со приврзокот Светкаво зајдисонце...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Секој ден може да биде тропски рај со висечкиот приврзок Розово фламинго од мурано стак...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Достигни нови височини со висечкиот приврзок Светкав розов воздушен балон. Овој приврзо...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата колекција со фасцинантен подводен пријател со висечкиот приврзок Рип...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Палма и кокоси ќе ти ја донесе летната топлина и ќе ти ги разбуди сп...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Директно од големото платно, висечкиот приврзок Филмска клапа е подготвен за крупен кад...
2.275 МКД