Приврзок Божиќен Вини Пу со тегла мед, Дизни

Приврзок Божиќен Вини Пу со тегла мед, Дизни

Шифра на артикал: 798451C01
Barkod: 5700302827408
Дружељубив, обзирен и секогаш подготвен да им помогне на пријателите, приврзокот Вини Пу направен од сребро 925 со црвен емајл, е мече полно со љубов. Тој најмногу сака мед, неговата омилена храна, и секогаш носи некој со него. Неговата божиќна капа, џемпер и тегла со мед на која пишува „Hunny“ се деталите кои во овој празничен приврзок внесуваат топлина, радост и пријателски дух.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Дружељубив, обзирен и секогаш подготвен да им помогне на пријателите, приврзокот Вини Пу направен од сребро 925 со црвен емајл, е мече полно со љубов. Тој најмногу сака мед, неговата омилена храна, и секогаш носи некој со него. Неговата божиќна капа, џемпер и тегла со мед на која пишува „Hunny“ се деталите кои во овој празничен приврзок внесуваат топлина, радост и пријателски дух.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата храброст со висечкиот приврзок Pandora кругови. Овој приврзок со Pand...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799489C01
Приврзокот Паве и лого ќе направи твоите секојдневни комбинации да заблескаат. Рачно до...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789004C01
Нурни во совршената тиркизна вода и истражи ги чудата на длабочините со приврзокот Свет...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Инспириран од суштествата од морските длабочини, овој висечки приврзок со морска ѕвезда...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798949C00
Покажи дека твојата љубов е длабока колку океанот со приврзокот Морски коњчиња во срце....
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798965C01
Инспирирај се да бараш подлабока, скриена смисла на животот со приврзокот Светкав нарва...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789440C00
Додај малку боја на твојата Pandora Moments белегзија со приврзокот Светкаво зајдисонце...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Секој ден може да биде тропски рај со висечкиот приврзок Розово фламинго од мурано стак...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Достигни нови височини со висечкиот приврзок Светкав розов воздушен балон. Овој приврзо...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата колекција со фасцинантен подводен пријател со висечкиот приврзок Рип...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Палма и кокоси ќе ти ја донесе летната топлина и ќе ти ги разбуди сп...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Директно од големото платно, висечкиот приврзок Филмска клапа е подготвен за крупен кад...
2.275 МКД