Приврзок Зимски кристал, „Ледено царство“
Приврзок Зимски кристал, „Ледено царство“
Приврзок Зимски кристал, „Ледено царство“
Приврзок Зимски кристал, „Ледено царство“
Приврзок Зимски кристал, „Ледено царство“
Приврзок Зимски кристал, „Ледено царство“

Приврзок Зимски кристал, „Ледено царство“

Шифра на артикал: 798458C01
Barkod: 5700302827439
Безусловната љубов, верноста и простувачкиот дух се она што накратко го опишуваат дизниевиот анимиран филм „Ледено Царство 2“. Носете ја суштината на овој популарен филм со блескавиот сребрен приврзок кој го красат мотиви од зимска идила, проѕирни циркони и сини кристали како бојата на небото во зима. Приврзокот од страна ги истакнува силуетите на Вашите омилени ликови од „Ледено царство“. Исто така, има снегулка под сините кристали и мразулци што се шират од двете страни на приврзокот. Носете го како потсетник секогаш да го чувате семејството и пријателите, без разлика на сè.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Комбинација на камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Безусловната љубов, верноста и простувачкиот дух се она што накратко го опишуваат дизниевиот анимиран филм „Ледено Царство 2“. Носете ја суштината на овој популарен филм со блескавиот сребрен приврзок кој го красат мотиви од зимска идила, проѕирни циркони и сини кристали како бојата на небото во зима. Приврзокот од страна ги истакнува силуетите на Вашите омилени ликови од „Ледено царство“. Исто така, има снегулка под сините кристали и мразулци што се шират од двете страни на приврзокот. Носете го како потсетник секогаш да го чувате семејството и пријателите, без разлика на сè.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажете ѝ дека Ви е сè на светот со овој висечки приврзок Светкав глобус Mum. Рачно до...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799392C01
Летнете високо со приврзокот DisneyДамбо. Рачно доработен од сребро, овој приврзок е со...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својот изглед со висечкиот приврзок Светлосино срце. Рачно дорабо...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својот изглед со висечкиот приврзок Ѕвездено сино срце. Рачно дор...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799364C00
Нека Вашата мајка знае колку сте среќни што ја имате - подарете ѝ го приврзокот Срце и ...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799413C01
Воодушевете ја Вашата сакана личност со приврзокот Срце и семејно стебло. Рачно доработ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Направете засекогаш да го памети својот посебен ден и подарете ѝ го висечкиот приврзок ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789420C00
Приврзокот Мат сино мурано ќе ја збогати Вашата колекција со текстура и боја. Со јадро ...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете ја Вашата љубов со висечкиот приврзок Двобојна роза. Рачно доработена од сребр...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Изненадете Ваша драга личност со висечкиот приврзок Love You срце со симбол за бесконеч...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Подарете ѝ го на својата најдобра пријателка приврзокот Disney Лило & Стич семејство. Р...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својот изглед со висечкиот приврзок Црвено срце. Рачно доработен ...
2.535 МКД