Pavé Приврзок со Подигнати Ѕвезди

Pavé Приврзок со Подигнати Ѕвезди

Шифра на артикал: 798467C01
Barkod: 5700302826654
Зафатете ја целата магија и мистерија на универзумот со овој прекрасен Пандора приврзокс со Издигнати Ѕвезди ,Pave приврзок од сребро 925. Одликувајќи се со повеќе од 150 кубни цирконии и кристали, со прекрасни мешавини во сини и јасни тонови, извонредните детали и шарената сложеност на приврзокот му го додаваат неговиот светски изглед. Носете го кружниот приврзок сам по себе или со други приврзоци на Пандора Моменти колекцијата за да го доведете вашиот изглед во друга димензија каде што сè е возможно.
0 МКД
4.875 МКД
4.875 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Комбинација на камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Зафатете ја целата магија и мистерија на универзумот со овој прекрасен Пандора приврзокс со Издигнати Ѕвезди ,Pave приврзок од сребро 925. Одликувајќи се со повеќе од 150 кубни цирконии и кристали, со прекрасни мешавини во сини и јасни тонови, извонредните детали и шарената сложеност на приврзокот му го додаваат неговиот светски изглед. Носете го кружниот приврзок сам по себе или со други приврзоци на Пандора Моменти колекцијата за да го доведете вашиот изглед во друга димензија каде што сè е возможно.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 788809C01
Внеси боја со разделникот Розова бела рада. Благодарение на светкавите проѕирни циркони...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799325C00
Обележи важен момент на твојот дипломец со приврзокот Диплома 2021. Рачно доработен од ...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799362C01
Направи твојот стил да блесне со приврзокот Розов pavé. Овој сребрен приврзок со криста...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи ја својата врска со природата близу до себе со висечкиот приврзок Кантичка за поле...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798775C02
Со приврзокот Виолетова бела рада ќе добиеш цвет кој ќе живее засекогаш. Овој цветен пр...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот стил со приврзокот Разнобојно виножито. Овој сребрен приврзок со вино...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799341C01
Покажи ја својата поддршка со приврзокот Син ловец на соништа, кој е дел од програмата ...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на вечна љубов со висечкиот приврзок Двобојни бурми. Овој сребрен приврзок ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележи го моментот со висечкиот приврзок Двобојна роденденска свеќичка. Рачно доработе...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи потсетник на своите корени со висечкиот приврзок Го сакам мојот дом. Рачно доработ...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Изрази се со сребрениот висечки приврзок Честитки со срце и ѕвезди. Овој рачно доработе...
2.275 МКД
string(0) ""
string(0) ""