Клипса Беазвременски сјај
Клипса Беазвременски сјај
Клипса Беазвременски сјај
Клипса Беазвременски сјај
Клипса Беазвременски сјај
Клипса Беазвременски сјај
Клипса Беазвременски сјај
Клипса Беазвременски сјај

Клипса Беазвременски сјај

Шифра на артикал: 768671C01
Barkod: 5700302845754

Украсена со блескави кубни циркони, оваа 14k позлата затворачка спојка дополнително ќе го подобри сјајот на вашата нараквица Pandora Reflexions. Дизајниран е да се фиксира на нараквицата благодарение на скриеното јадро.

0 MKD
1.463 MKD
1.463 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Украсена со блескави кубни циркони, оваа 14k позлата затворачка спојка дополнително ќе го подобри сјајот на вашата нараквица Pandora Reflexions. Дизајниран е да се фиксира на нараквицата благодарение на скриеното јадро.

Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara