Приврзок Златни листови

Приврзок Златни листови

Шифра на артикал: 768734C01
Barkod: 5700302846683
Приврзокот Златни листови од Pandora Moments колекцијата ја пренесува целата убавина на природата со својот дизајн на листови и органски облици. Инспириран од формите и текстурите на листот во природата, ова е еден безвременски и модерен приврзок кој внесува сјај и софистицираност на секоја белегзија и ѓердан. Рачно е доработен во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата) и блеска со 40 проѕирни циркони.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine
Приврзокот Златни листови од Pandora Moments колекцијата ја пренесува целата убавина на природата со својот дизајн на листови и органски облици. Инспириран од формите и текстурите на листот во природата, ова е еден безвременски и модерен приврзок кој внесува сјај и софистицираност на секоја белегзија и ѓердан. Рачно е доработен во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата) и блеска со 40 проѕирни циркони.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789004C01
Нурни во совршената тиркизна вода и истражи ги чудата на длабочините со приврзокот Свет...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Инспириран од суштествата од морските длабочини, овој висечки приврзок со морска ѕвезда...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798950C00
Нурни во летото со приврзокот со отворен дизајн Морска ѕвезда, школки и срца, инспирира...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок од мурано стакло Морска желка е инспириран од мирните животни од дла...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798965C01
Инспирирај се да бараш подлабока, скриена смисла на животот со приврзокот Светкав нарва...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Привлекувај погледи со висечкиот приврзок Светкав делфин. Симболи на дипломатија, среќа...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798938C00
Изгуби се во сложениот дизајн сокриен во приврзокот Брановиден темносин океан од мурано...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789440C00
Додај малку боја на твојата Pandora Moments белегзија со приврзокот Светкаво зајдисонце...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Кажи му на некој дека е целиот твој свет со висечкиот приврзок Син глобус. Синиот крист...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Достигни нови височини со висечкиот приврзок Светкав розов воздушен балон. Овој приврзо...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата колекција со фасцинантен подводен пријател со висечкиот приврзок Рип...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Палма и кокоси ќе ти ја донесе летната топлина и ќе ти ги разбуди сп...
2.535 МКД