Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка
Приврзок Светкава фудбалска топка

Приврзок Светкава фудбалска топка

Шифра на артикал: 798795C01
Barkod: 5700302864410
Покажете ја љубовта кон најпопуларниот спорт со овој приврзок Светкава фудбалска топка. Сребрениот приврзок е подготвен за натпреварот на денот со проѕирни циркони кои прават петоаголници на топката. Носете го на битниот натпревар, на излегување или едноставно за да ја покажете страста кон фудбалот. Одлично се вклопува во модната комбинација инспирирана од фудбалот или подарете го на некој што го сака спортот.
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Покажете ја љубовта кон најпопуларниот спорт со овој приврзок Светкава фудбалска топка. Сребрениот приврзок е подготвен за натпреварот на денот со проѕирни циркони кои прават петоаголници на топката. Носете го на битниот натпревар, на излегување или едноставно за да ја покажете страста кон фудбалот. Одлично се вклопува во модната комбинација инспирирана од фудбалот или подарете го на некој што го сака спортот.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""