Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine
Приврзок Bee Mine

Приврзок Bee Mine

Шифра на артикал: 798789C01
Barkod: 5700302864397
Потсетете се дека ништо не е невозможно со овој блескав сребрен приврзок Bee Mine. Овој сладок и забавен приврзок со пчела има рачно нанесен црн емајл и држи висечко срце на кое пишува „Bee mine“. Пчелата симболизизра заедница и ја претставува идејата дека животот е најсладок кога сме заедо и живееме во мир и хармонија, токму како прекрасно организираните заедници пчели.
0 МКД
2.535 МКД
2.535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Потсетете се дека ништо не е невозможно со овој блескав сребрен приврзок Bee Mine. Овој сладок и забавен приврзок со пчела има рачно нанесен црн емајл и држи висечко срце на кое пишува „Bee mine“. Пчелата симболизизра заедница и ја претставува идејата дека животот е најсладок кога сме заедо и живееме во мир и хармонија, токму како прекрасно организираните заедници пчели.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
string(0) ""
string(0) ""