Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“
Приврзок во форма на срце „Mummy“

Приврзок во форма на срце „Mummy“

Шифра на артикал: 798892C00
Barkod: 5700302868821
Направете ја горда мајка Ви со овој ажур приврзок во форма на срце со цветови на кој пишува „Mummy“. Покажете ѝ колку Ви значи и потсетете ја колку ја сакате со ова парче накит кое го красат мрежа од перли и релјефни цветови. Дискот во форма на срце на предната страна е изгравиран со „Mummy“ како благодарност за нејзината посветеност. Приврзокот е совршен подарок за да ѝ покажете мал знак на внимание на Вашата мајка.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Направете ја горда мајка Ви со овој ажур приврзок во форма на срце со цветови на кој пишува „Mummy“. Покажете ѝ колку Ви значи и потсетете ја колку ја сакате со ова парче накит кое го красат мрежа од перли и релјефни цветови. Дискот во форма на срце на предната страна е изгравиран со „Mummy“ како благодарност за нејзината посветеност. Приврзокот е совршен подарок за да ѝ покажете мал знак на внимание на Вашата мајка.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799160C01
Приврзокот Двобојно срце и брава ќе ви овозможи луѓето што ги сакате секогаш да Ви бида...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""