Приврзок во форма на срце Мајка на годината
Приврзок во форма на срце Мајка на годината
Приврзок во форма на срце Мајка на годината
Приврзок во форма на срце Мајка на годината
Приврзок во форма на срце Мајка на годината
Приврзок во форма на срце Мајка на годината
Приврзок во форма на срце Мајка на годината
Приврзок во форма на срце Мајка на годината

Приврзок во форма на срце Мајка на годината

Шифра на артикал: 798823C00
Barkod: 5700302864557
Прославете ги најголемите достигнувања на мајка Ви со сребрениот приврзок Мајка на годината. Дадете ѝ траен потсетник за тоа колку Ви значи со овој рачно доработен приврзок во форма на срце на кој е испишано „Mum of the year“ и со тридимензионална круна на која има срце како детаљ. Подарете го ова уникатно парче накит на мајчината фигура во Вашиот живот и изнудете ѝ насмевка секогаш кога ќе го погледне.
0 МКД
1.885 МКД
1.885 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Прославете ги најголемите достигнувања на мајка Ви со сребрениот приврзок Мајка на годината. Дадете ѝ траен потсетник за тоа колку Ви значи со овој рачно доработен приврзок во форма на срце на кој е испишано „Mum of the year“ и со тридимензионална круна на која има срце како детаљ. Подарете го ова уникатно парче накит на мајчината фигура во Вашиот живот и изнудете ѝ насмевка секогаш кога ќе го погледне.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799160C01
Приврзокот Двобојно срце и брава ќе ви овозможи луѓето што ги сакате секогаш да Ви бида...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""