Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер
Приврзок Тинејџер

Приврзок Тинејџер

Шифра на артикал: 798897C00
Barkod: 5700302869569
Славете го семејството со овој сребрен приврзок Тинејер. Направете колекција инспирирана од семејството и дозволете му на парчето накит да Ве потсетува на тинејер кој зазема посебно место во Вашиот живот. Момчето држи скејтборд и и на глава ја има својата омилена марама, а на позадината од неговата кошула е изгравиран симболот на Pandora - O со круна - и бројот 1. Што и да Ви значи семејството, носете го секогаш во срцето со симболичните приврзоци на Вашата омилена Pandora Moments белегзија или на O приврзоците.
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Славете го семејството со овој сребрен приврзок Тинејер. Направете колекција инспирирана од семејството и дозволете му на парчето накит да Ве потсетува на тинејер кој зазема посебно место во Вашиот живот. Момчето држи скејтборд и и на глава ја има својата омилена марама, а на позадината од неговата кошула е изгравиран симболот на Pandora - O со круна - и бројот 1. Што и да Ви значи семејството, носете го секогаш во срцето со симболичните приврзоци на Вашата омилена Pandora Moments белегзија или на O приврзоците.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
string(0) ""
string(0) ""